| SoreLove a întrebat:

vreau si eu status gen : Daca tu îmi arăţi că nu-ţi pasă, eu îţi arăt că pot şi fără tine... pentru a-i arata unui baiat ca am trecut peste si nu ma mai raneste orice ar face. funda big grin

Răspuns Câştigător
| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Magicienii sunt admirati ca scot iepuri din palarie.Eu am scos un bou din inima si nu ma mai laud.winking

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Indiferenta inseamna lipsa oricarei reactii, iar daca tu vrei sa pui un status, deja inseamna ca reactionezi cumva. Te-as sfatui sa te lipsesti de orice status, ca sa-ti dovedesti indifernta.

| SoreLove explică (pentru foxsilver):

Multumesc,dar nu aveam nevoie de rasp de genu' asta laughing)

| foxsilver a răspuns:

Imi pare rau, dar te-am ajutat asa cum am crezut ca e mai bine.

| SoreLove explică (pentru foxsilver):

Apreciez. multumesc ^_^

| foxsilver a răspuns (pentru SoreLove):

Cu placere!

| BayernMunchenkpr a răspuns:

Daca tie nu-ti pasa, nici mie... Ai disparut din viata mea! Funda?