| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu status pentru baietii care se cred smecheri dar de fapt sunt un nimic.happy
La cele mai multe si frumoase primesc fundita restul' vot:*
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Puka_4498 a răspuns:

1.#Bah`ii esti jalnicoh go on, Te creZi smEcher da cu mine nu`ti MeRge.Esti un NiMIC...uN Simplu cOocalarhappy
2. #@Ce Tupeuoh go on.Ma lasi Rece Cu comPOrtaMent De SmechER.happy
3.**Smecheri MuLTI iS da uH esTI si VarZalaughing!
4...aSculTi BUG Mafia.Si te imBrACI hIP-hOoPlaughingZici cuvinte fara rost, Ai VrajEala? Da ToOt PrOost EsTi!
5.SmEcHer De SmEChER si Idolul tAu E.Nicolaie Gutzalaughing)!
6. OooWooW Ai invatat un cUvant nou! ZiCi mereu ca Esti Smecher Si ca`ti Cad puStOICele Unu care una, Vai de Capu Tau ->>
7.@#$Uh Esti Smecherwinking, Iar Eu am tuPeutongue
8.Smecheri=Cap de BrOcoLI->
9.&^cE TuPEU nu Dau NiCI 10 Bani pE tine, jmx, De ***)
.pFF cam atateabig grin

1 răspuns:
| Andreeaa_2261 a răspuns:

1.Nu te mai gandii la el ca nu mai e acelasi "el". Vei gasi un alt "el" care va fi baiatul tau :*. 2. love her anytime, even when you are with your friends, because anyway you get back to her! 3. Iubeste`o nu`mi pasa, pastreaz`o de tot, iar pe minee cand ma privesti sa te lingi pe bot!