| MadaallllliinnaaaIiii a întrebat:

Bunakiss! Vreau si eu statusuri daca se poate mai noi un pic.si nu de alea de dragoste sau tristete.si nici cele gen"dnd dau gainile cu ruj.".status bune; x.plss.dau >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Deathx a răspuns:

♥Ai cazut, te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi!
♥Sunt cine vreau să fiu şi *** ce vreau! Fără ruşine imi iau ce-mi convine
Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera!
Viata este un stick de memorie in buzunarul meu.
Scopul vietii este o viata de scopuri.
Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.
Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti
Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Bag pl-n dracu, sa ma iubeasca Dumnezeu!
Viaţa e ca părul de la c*r, scurtă şi plină de că*at
Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit acum ca am crescut am realizat ca asa este!
Nu sunt online e doar o iluzie optik

Sper ca te-am ajutathappy. Funda?!

2 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Home alone? ▶Music♩♪♫♬ Volume: ▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ █ 100 %

Just ► PlayTheMoments and ▌▌ PauseTheMemories, To ■ StopThePain and ◄◄ RewindTheHappiness. happy

| ღmarynaღ a răspuns:

Du-te tare vino lent, pentru mine n-ai talent

Pe usa scria? femei?, si cand am intrat erau numai WC-uri?

imi e dor de tine.de caldura ta.in zilele cand ma culcam cu tine... draga mea pijama

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit