| mihaelaa18 a întrebat:

Buna kiss, vreau si eu statusuri de dispret, de indiferenta, de ura si triste, dar sa fie noi, va roglove struck

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta.iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta

Dragul meu iubit Noi ne-am despartit. Afla de la mine. Ca-mi bateam joc de tine. Am adus niste cani cu mine. Si in semn ca te iubesc Drept in cap ti le trantesc

Când eram împreună ai spus că ţi-ai da viaţa pentru mine, acum că ne-am despărţit cred că e cazul să te ţii de promisiune.

Tu vei fi mereu un post model de exemplu prost

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

geNu ăla de fata care te vRea`smug.da' n-aRe nevoie de tine
Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva

i chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc
Chiar dk zambesc happy nu inseamna ca`i bine...chiar dk nu plang sad nu`nseamna ca nu ma doare...chiar dk sunt aici,nu inseamna ca nu vreau sa fiu acolo :-)

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy

Vrei sa gasesti o remediu. Ne e frica de cine vedem in oglinda, vrem sa-l lasam sa plece dar il simti prea pur. Cine vrea sa fie singur in aceasta lume? Te uiti in jur si tot ce vezi e durere, dar lumina ne gaseste intotdeauna de avem putina incredere

Prea multi presupun modul meu de`a ma purta... se agita deageaba ei nu fac parte din viata mea!
Nu mai sunt o fata (Nu-mi spune ce sa cred) Devin o femeie Incerc doar sa caut femeia din mine) Am nevoie de timp In viata mea Ca sa aleg...

Indiferenta ma face sa par tare
Sa nu-ti arat nimic, dar
Sunt de fapt indragostita.

Ranile astea nu par a se vindeca,
Durerea asta este prea reala,
Este prea mult, ceea ce timpul nu poate sterge!

zambesc]E felu meu de-a fi...n-ai inteles tu, va intelege altu' intr-o alta zi.

Nu privi in spate, lasa`n urma tot ce`a fost/ Tu incerca`i sa te ridici/El te tragea in jos/Dar nu renunta cand stii ca ink mai poti/ Ca tine sunt putine dar ca el sunt toti/

Uita de tot... uita de tot uita de lume, de sentimente, de suflete pereche, de soapte la ureche... fi rece nu-l lasa pe el sa te intunece!

1 răspuns:
| Minnie_2408 a răspuns:

Salut incerca-l pe asta Poate atunci nu-ti dadeai seama cat de imiporatanta sunt, dar acum iti vei da seama dar va fi prea tarziu!