| Pŕĺńţėśś a întrebat:

Vreau si eu statusuri de fete de gasca, orice doar sa fie de fete.Ms.Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii bine.Caci o porti mereu in inima[;x]exista mai multe ele si o singura EA"

"""Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""ღ"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""ღ""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ♥ Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"

"---> ♥[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"

"---> ♥ Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"

>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tarehappy.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIUlove strucklove strucklove struck

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera .happy iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita winkingde lumea asta care se da ceea ce nu e laughing[prieteni stiu dc][rolling on the floor]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesclove struck.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes [devil]

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !

♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine love struck !

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! straight face Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse` sad

♥. mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . ! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji sad`. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . ! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

♥. oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` love struck !

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! love struck *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate !sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Prea multe certuri prostesti ! .M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti ! winking *

* Nu mai am control ,Esti de`asupra mea ! love struck.E ametitor.Vreau si tu sa simti asa ! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc !>big grin < *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte!winking Crezi ca ma vei schimba ?!laughing.Asta` i dOar parerea ta !happy *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! love struck *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! big grin ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !love struck;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! love struck *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! >big grin < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe love struck *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi batting eyelashes.Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! big grin ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac.winking *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc love struck *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! big grin *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu love struck *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! love struck *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. hee hee *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te.big grin *

♥ . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange . sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . ! sad

♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine love struck !

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! straight face Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse` sad

♥. mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . ! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji sad`. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . ! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

♥. oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` love struck !

~Poti sa ridici muntii din loc , pentru ea e prea tarziu ca sa mai faci vreun efort.

~Fata stie sa te-alinte , stie sa te surprinda , chiar si plina de surprize niciodata nu te minte.

~Esti ca un hobby , ca o placere de top , diferenta este ca eu te-am tinut in tot acest timp pe primul loc.

~Eu sunt inceputul fiecarui pacat .

~Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat , ti-am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

~Extraordinara si de ce nu pentru uni superficiala , m-am saturat sa ma critice intr-una , acum e momentul sa-si tina toti gura .

~Nici azi nu s-a inventat un baiat care sa merite tot ce-am eu de dat.

~Ai vrajeala proasta si e pacat , nu sunt genul de fata ce sare in bratele oricarui barbat , nu sunt o sfanta , dar nici-o vagaboanda , imi plac baieti care stiu cum sa se poarte cu o fata.

~Azi nimeni nu ma mai trage de falci , chiar tipic. Ce n-aveti tupeu sau numai sunt simpatic ?

~Stiu , iti amintesti si acum cand ne-am cunoscut. Ti-am zambit fara sa vreau , poate de-asta m-ai placut!

~Sa nu te-ntorci plangand ca-ti f**t una. N-am sa te mai ling pe gat , dar tu mai poti sa-mi sugi p***a!

~Lumea e buna numai la dat din gura , cand te uiti in oglinda vezi aceeasi figura , candva prea copilaroasa , acum mult prea matura .

~Cand treci pe langa mine tu nu te poti abtine intorci capul dupa minesmug.

~Uita de exterior si "paseste" in interior , exteriorul e o simpla aparenta , interiorul e intru-totul o esenta.

~Tot fumul asta din ambient ma face sa ma misc mai cu talent.smug

~Masini si vila cu piscina in curte , te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne , pustan de bani gata , pentru ce ai sa-i multumesti lui tata.

~Clubul vagaboandelor cu zero venit , saluta cu respect vagabonzii care inghit.

~Daca vreodata visezi ca ma poti invinge , trezeste-te si cere-ti scuze.

~Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea .

~Traieste intens , nimic nu s-a schimbat , totul e la fel , nicaieri nu e mai bine ca la mine-n cartier.

~Ti se rupe inima , iti plange sufletul , fiindca acum doar in poze imi mai vezi zambetul !

~Fa-ti temele , suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie , acum vrem derbedei.

~Fata asta are tinte-nalte si vagabonzi cu ganduri necurate.

~Si esti mai fals decat vocalizele la megastar , si impresii de star "avec moi , ce soir".

~Desi te cunosc , iti dau un zambet contra-cost.

~Un baiat se uita acum , vrea si el ceva mai bun , fetelor smug ce-i oferim ? Un bye-bye si mai vorbim !

~Esti doar un sclav fals printre prietenii mei falsi , iti spun numai 4 litere : MARS.

~Oficial imi merge bine , in secret mi-e dor de tine.

~Inc-o seara incepe gratios , parfum in aer , nimeni nu sta jos . Pahare pline , agitatie si o bruneta care face senzatie.

~Tu vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu. N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?!

~Grupul fetelor cu bot roz , saluta baietii care saliveaza .

~Esti dulce ... ca un strop de lamaie.

~Paharele sus ! Sampania sa curga ! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga !

~Arzi de nerabdare sa dispar cand apar , daca arzi de nerabdare , arzi de tot macar.

~Si steaua de pe cer ce odata stralucea si-a pierdut lumina in clipa in care el a zis PA !

~Se afiseaza pe strada , o frumusete de gazela , si cand o vad cad si muncitorii de pe schela. Ea e rebela , dar e fata fidela. Doamne ce decolteu are , 10 pe tabela.

~Toti seamana cu tine si tu semeni cu oricine deci gasesc oricand 20 ca tine.

~Se-aude poc poc poc. Picioare ambalate in pantofi cu toc si daca te-a privit e supradoza de noroc.

~Nu te stresa , ca nu ai pentru cine. Nu-l mai iubi. Nici el nu te iubeste pe tine.

~Uita-ma tu! Uita si pentru mine ca eu nu reusesc.

~Merg singura pe drumul meu. Iar daca am o prietena , aceea sunt eu!

~Ei nu ii pasa de masini , chestii! E indiferenta! Poti sa o legi de pat cu catusele! Tot e independenta!

~Hai sa facem ceva neconditional , ce n-ai mai facut. O sa fie mortal.

~Am probleme cu articulatile , in sensu' ca ma doare-n cot de voi.

~Ne-am intalnit dupa 3 ani la aceasi scara , dand timpul inapoi ti-ai amintit ca mi-ai zis sa iesim intr-o seara.

~O arde-n cluburi , sus pe cuburi , sus pe tocuri mari , face 8-uri si suruburi. Te aporpii de ea , tremuri din cap pana-n calcai , incerci sa-i vorbesti dar te balbai.

~A fost vina mea, te-am tinut in palme ca pe un fulg. Ard bluza de la tine iar bratara de la mana plina de ura mi-o smulg.

~E dimineata , trezeste-ma te rog , pune-mi cafeaua. Ma ridic din pat si parca ma trage inapoi salteaua.

~Inchide-mi ochii de esti trist , nu-mi place sa te vad cum plangi , si sterge lacrimi ce au patat odata tricoul meu cu dungi.

~Si daca ma vei intreba ce vreau? Juma' de litru de speranta. Si daca-mi vei cere sa stau , voi sta , da-n alta viata.

~Tu n-o sa ma vezi niciodata clar , pentru ca tu esti cel ce m-a facut sa dispar.

~La inceput am luat-o ca pe o gluma. Culmea , tot el , imi zambea dupa vreo luna.

~N-o sa te sun , c-o sa-mi raspunda tot baiatul rau , oricum , degetul meu nu mai formeaza din reflex numarul tau.

~Crezi ca nu tin la tine? Sincer? Nu te speria. Ai o inima atat de mare incat bate si pentru a mea.

~Sunt chiar aici si tu nu ma vezi , pentru ca nu poti vedea ceva in care nu crezi.

~Avem bere rece , cand toata lumea doarme , gasca noastra petrece.

~Iar ma striga "prietena", iar eu vad ca-i limpede cum m-atinge , cum vorbeste , prietenul meu cel mai bun , incep sa cred ca ma iubeste.

Nu dispera cind soarta te apasa

Si nici nu plinge de-al tau destin

Caci dupa un chin viata-i mai frumoasa

Cum dupa ploaie ceru-i mai senin. ;-x

 Trăieşte clipele intens

Chiar când nu eşti înţeles,

Curajos, dar visător,

Găseşti pasul următor ::love struckx

 prietenia este un ocean

pe care multi vor sa il treaca

dar pan` la malul celalalt

majoritatea se ineaca puppy dog eyes

 Parca era magie,

Parca era un vis,

Parca eram o floare...

O floare-n paradis.

Totul parea o gluma,

Un basm din strabuni

Ce niciodata

Nu avea stricaciuni.

Dar pana la urma,

Parca am inteles

Ca nu era o gluma,

Ca nu era un vers.

Era copilaria,

Ce repede-a trecut.

Era o fericire ce traia de demult.

 tu ai ras , io am plans

oare nu e de`ajuns?

m`ai minitit

nu mai pretzuit

Tu n`ai stiut cat te-am ubyt :X

Life is a bitch, you gotta know how to fuck it!=asta-i f adevarat.
FUUUNDYA:_)?

4 răspunsuri:
| Irmmma a răspuns:

Uite:
http://www.sweety-things.weebly.com
Gasesti tot ce vrei :)
Sper ca te-am ajutat :*

Te pupp :***

| Deniisze a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!
tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…

baietii sunt niste...nu mai spun pana la urma doar arat...:@

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

Am tHalenT sHi mare sTil fata spatHe si proFil

Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele
. Am fost Candva Langa tine, N-ai stiut Sa apreciezi, Bine!●

● Ai uitat cand imi spuneai, Ca doar pe mine ma ai?

●. Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti.●

●. Cand O so` pierzi. O sa vezi ca ti`e greu fara ea... Chiar daca acum nu crezi

...[ Sh` dkA dragoste nu e...parQa e bine Dormi linistit chiar dKa o iei prin 5 masini straine.]

Ai stilul tau de`a amagii, numai dintr`o privire, esti exact cum trebuie sa fii, asa cum iti convine!

M` plimbam p`strda sh atunci te-am revazut, erai cu ea, c` mi-ai facut, n-o s` uit dar privesc in sus, intreband de ce, de ce visele s`auu dus?

#Vreau sa stii ca imi pare rau si imi e atat de greu fara tine.

#Nimeni nu ar putea sa imi ia dragostea ta!

#Sa schimbe asta nimeni nu ar putea!

#Da` stiu c`au fost prea multe ploi Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi Prea multe ploi, chiar n`am vrut sa mangai alt chip Da` cu amintirea ta`n piept, nu pot fi fericit.

#Tu stii doar sa reprosezi dar greselile tale nu le vezi

#Ai ochii de migdala. privirea ta ma omoara
Bafta!

| asy25 a răspuns:

Nu va fie frica de fericire. nu exista

fericirea este o statie pe drumul dintre prea putin si prea mult.

nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi la loc nodul ramane.

nu uita trecutul doar ca se te gandesti la viitor.

am citit in clasa ca nu este bine sa chiulesti asa ca am lasat cititul.

daca citesc o carte este foarte bine, daca citesc 2 sunt prea multe da 3 deamu` s putine.

Eu n-am ştiut că dacă eşti beat
Te faci deodată acrobat.

nu crede in miracole.bazeazate pe ele.

De ce tot se vorbeste`n lume precum ca viata scurta e
Dar nimeni nu ne poate spune in comparatzie cu ce
De ce?

Vrei sa cunosti lucrurile? privestele de aproape. vrei sa-ti placa? privestele de departe

Fetele/Baietii imi bat in geam. Nu aud, am termopan.

Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?

Ma misc ca un melc... ma doare-n cochilie

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea...

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

Nu-mi merge statusul!

De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

NU TE GANDI NICIODATA LA VICTORIE.GANDESTE-TE SA NU PIERZI

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.

Nu sunt! Cauta-ma pe google!

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit.

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. politia pompierii si salvarea

Sunt un prost dar cand ma uit in jur ma linistesc

Cine e harnic si munceste, ori e prost ori nu gandeste.

Fac cinste... plateste vecinu!

Poti fuma langa mine, daca nu te deranjeaza ca voi vomita pe tine

Am status…dar nul zic.

N-am Bani de Status, I-am cheltuit pe Avatar

Nu va fie frica de fericire. nu exista

fericirea este o statie pe drumul dintre prea putin si prea mult.

nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi la loc nodul ramane.

nu uita trecutul doar ca se te gandesti la viitor.

am citit in clasa ca nu este bine sa chiulesti asa ca am lasat cititul.

daca citesc o carte este foarte bine, daca citesc 2 sunt prea multe da 3 deamu` s putine.

Eu n-am ştiut că dacă eşti beat
Te faci deodată acrobat.

nu crede in miracole.bazeazate pe ele.

De ce tot se vorbeste`n lume precum ca viata scurta e
Dar nimeni nu ne poate spune in comparatzie cu ce
De ce?

Vrei sa cunosti lucrurile? privestele de aproape. vrei sa-ti placa? privestele de departe

Fetele/Baietii imi bat in geam. Nu aud, am termopan.

Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?

Ma misc ca un melc... ma doare-n cochilie

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea...

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

Nu-mi merge statusul!

De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

NU TE GANDI NICIODATA LA VICTORIE.GANDESTE-TE SA NU PIERZI

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.

Nu sunt! Cauta-ma pe google!

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit.

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. politia pompierii si salvarea

Sunt un prost dar cand ma uit in jur ma linistesc

Cine e harnic si munceste, ori e prost ori nu gandeste.

Fac cinste... plateste vecinu!

Poti fuma langa mine, daca nu te deranjeaza ca voi vomita pe tine

Am status…dar nul zic.

N-am Bani de Status, I-am cheltuit pe Avatar

funda? plizzz