| Ivanaaa a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot descarca toate ep. din robotzi.

Răspuns Câştigător
| teodem a răspuns:

Hi, episoadele le poti lua si direct de pe creativemonkeyz.com, e suficient sa-ti instalezi programul real player si sa intri pe site. ai sa vezi in partea dreapta de sus a ferestrei cu filmulet o sa-ti scrie download this video, apasa acolo si dupa de descurci. e mai bun asta pentru ca poti descarca de pe orice site orice filmulet(cu exceptia celor protejate).pa

2 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Descarci youtube downloader si in youtube cauti episoadele si scrii linkul in youtube downlaoder si iti descarci fiecare episod. Bafta!