| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Vreau statusuri de genul: "cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata, eu sunt fetita lui, tu ramai o zdreanta "! FUNDA

4 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt explică:

Nu vreau adidasi, vreau statusuri!

| Handrei a răspuns:

Baga-ti degetu in fund si ia-ti "temperamentu" la control..nu crezi ca esti cam vulgara si cam "zdreanta" odata ce tu cauti sa jignesti pe cineva in felu asta?

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Ce imi vine sa ii injur pe toti cu status-urile lor. Mai lasati status daca vrei sa ii spui cuiva ceva spune-i in fata nu trebuie sa stie toata lista. Cred ca nu exista lucru mai enervant ca status ul

| MaryaSiAtÂt explică:

Mai oameni buni, voi nu stiti despre ce este vorba, si nu inteleg de ce v-ati mai obosit sa raspundeti ca nu mi-ati fost de niciun ajutor!