| Patratsel a întrebat:

vreau statusuriiii[; x]... cel mai bun raspuns primeste fundita restul puncte

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

-El pleaca, culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters
-Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea love struck
-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-All this time in love with you was cry
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
-Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza. Nu prea o intereseaza ce urmeaza
-Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
-Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
-Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam
-Daca tot te schimbi, schimba`te cum erai la inceput!
-As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele
-Iubesc oamenii incepand cu mine love struck
-Nimic nu se uita! Totul se simte!
-Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze
-Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt.hee hee sincer. te-as iubi si eu din cand in cand
-Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua
-Prefa-te ca esti trist si…. bucura-te de viata!
-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!
-Nu conteaza cât ai, ci cu cine împarti
-Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine
-Iubim fara sa stim ce e iubirea, iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim
-Let me feel your love
-Aici sunt si voi ramane numai pentru tine
-Si ma intreb, de ce nu au niciun rost regretele sad
-Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva
-Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri
-E doar o fata normala, sunt zile in care parul nu`i sta bine, zile in care poate se comporta banal, dar cele mai multe zile sunt cele in care arata extraordinarbatting eyelashes
-Zambesc pentru momentele frumoase, zambesc pentru ca iubesc, zambesc pentru cei ce imi ofera un alt zambet!
-Dor te tot ce am pierdut! Dor de clipele frumoase! Atat de dor imi e de trecut!
-Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.
-Nu`i nimic. Te iubesc!
-If you cry, I`ll be fine
-Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?raised eyebrows
-Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o
-Dincolo de orice. e speranta
-I love the way you smile
-I want to be a part of something I don`t knouw
-Ramai aici.Nu ma intreba ce simt
-I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i-am able to be free
-Hei tu ce iti doresti, de ce imi zambesti cand te uiti la mine?
-Stii ce e frumos? nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te pot tine langa mine
-Spun tot ce`mi da prin cap, chiar si cand ai vrea sa tac
-I'm very sorry for not saying " i love you"
-Decat sa spun ceva gresit, mai bine nu mai spun nimic
-Your love is for free!
-I`ve got love and many reason to love
-Ia cu tine numai slipu` hai sa numaram nisipu`
-Si spune`mi. ma iubesti mai mult ca ieri?
-Tacerea a raspuns in locul tau straight face
-Alearga`mi in minte si rataceste`te in suflet
-Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!
-I need you here with me. Cause music makes me free love struck
-Totul pare absurd si la fel sad
-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy
-Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste love struck
-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand ne-am cunoscut.Si inca alte cuvinte care imi intra-n minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud
-Like fire and rain, you can drive me insane!
-Te iubesc.Incerc sa te uit, e greu!
-Zeci de gesturi, mii de vorbe. Orice ai face vei ramane in sufletul meu
-suferi? Nu`mi pasaoh go on
-Învata si din greselile altora, caci nu vei avea timp sa le faci tu pe toate happy
-I need you on and on and on in my life happy
-If you love somebody, let them go. If they come back, they were always yours. If they don't, they never were
-You are my sun where there`s no light Make it rise, alright smug
-Pump it up, you can’t stop ‘Cause it feels like an overdose smug
-Tu esti armonia versului ce-l cant.Si nu te-as schimba nici cand.
-Viata fara dragoste, an fara vara
-To love someone is to see a miracle invisible to others.
-Let the sunrise straight into your eyes love struck
-I can take you high love struck
-Uite ca pot si fara tine!
-I'm lovin' it!
-O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt
-Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!
-Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput
-Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X
-Urat, da` bun rau love struck
-Si cu toate astea. tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vine
-Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.
-Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp : zambeste si e dulce.
-Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, eu fac tot filmul.batting eyelashes
-Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*
-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy
-Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.straight face
-Chiar nu e treaba ta!
-In sufletul ei te iubea, dar nu iti spunea.
-Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?raised eyebrows

3 răspunsuri:
| scumpete a răspuns:

Zambeste.Simte.Iubeste.Viseaza.Crede.Spera.Risca.Traieste.Atinge...Conteaza"
spui PUNCT da nu se termina niciodata pentru ca te atrage mai mult decat alta FATA:X

M`ai vanduth` cand ai avut Ocazia`eu nu te vand` te dau degeaba

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[

• Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

| DraPraaHaarp a răspuns:

Cine nu spune ca nu-i pasa?
Cine te asteapta acasa?
Te accepta cum esti tu?
Cine te-a iertat de toate?
Cine pentru tine poate...sa-si piarda sufletu?

Sper sa iti fie dor de mine cand ma asculti
Cand te gandesti la noi sa nu poti sa ma uiti
Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea
Stiu ca o sa iti gasesti pe altcineva
Da chiar si asa sa simti ca este altceva
Ca nu sunt eu si ca ai vrea sa fie asa

Zbor zbor nimeni nu ma poate opri.
Zbor zbor sunt mult prea aproape de stele.
Departe visele mele.
Vreau sa zbor zbor pana dincolo de nori nori.
De sus vad orasul e o floare se inalta mereu catre soare si eu si eu.

Nu pot sa fac mai mult
decat mi’e dat sa fac
Nu pot sa iert mai mult
Tot am iertat
Nu pot sa ma mai mint
De mult am incetat s’o fac
Regret doar clipele
In care’am ezitat
Aveam nesigurantza
Acordam importanta
Prea multora…
Ma lasau fara speranta

Ai plecat ca nu ai avut de ales
Te-am inteles.
Si nu regret ca am fost inteletor prea des
Dar.as vrea de multe ori sa iti vorbesc
Si ma detest ca am atatea sa iti spun si nu gasesc
Cuvinte prin care sa te fac sa intelegi
Ca sufletul nu stie reguli sau legi
Si uneori vorbele sunt seci
Si amintirile frumoase devin cosmaruri reci

Indiferent ce-ar fi m-as bucura sa pot zambi
Ti-am spus mereu ca esti mult mai puternica decat sunt altii
Daca nu te-as mai vedea, o viata mi-ai lipsi
Si sper ca intr-o zi ne vom regasi!

Ultimul sarut, te-am salutat si am plecat...
Eu ma duc sa infrunt viata asta d c***t.
Am decis... d azi nu mai fac lucrul asta...
Poate maine viata mea o sa fie chiar alta.
Sunt... mii de ganduri spre drumul meu oriunde...
As vrea s omor dragostea ce vrea sa ma cufunde.
Cand esti singur sunt mii de idei profunde...
Ai vrea sa pleci in lume... dar unde?! (spune-mi unde?!)

sper sa iti placahappymie mi se par superbe:X sunt versuri din melodiihappy:*

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Noi am fost impreuna numai in ghilimele, in prezent.nu mai sunt nici macar eleoh go on.
Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata.

Hei, ce s-a intamplat?
Ti'as fi spus ca te iubesc, dar ***, n'ar fi rimatoh go on

Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

Profiti de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc", comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie...

Te-am invatat sa nu asculti prostiile ce le spun unii. Sa nu uiti ca tu saruti gura mea, nu gura lumii.

Si daca dragoste nu e...parca e mai bineoh go on

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost.
Si-un clasic adevarat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!

Un baiat pe care l'am iubit+acelasi baiat care nu m'a iubit= 0

Fetele vor genti Luis vuitton, masini beton Bagabonti din secolul urmator Pregatiti pentru viitor. duri ca masinile din terminator; x

Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare. Acum nu-ti convine dar incet, incet, calc pe urmele tale. Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare.

Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc, si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma definestehappy

Un zambet e ca 1000 de cuvinte!:X

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99!:X

Chiar dk el nu o sa-mi spuna " noapte buna" sau pe strada "buna", am prietene care imi spun: " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna!":-J

º•Din 10 prieteni, 5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi•º

Tu vrei p candva jumate copil, jumate adult___E0o sunt jumate mai putin dar jumate mai mult___

Sa`ti spun eu cum incepe totu`. e doar o tarfa care face bani cu botu, e fitoasa si frumoasa. Da n`are clasa. iubeste`o loveste`o pastreaz`o de tot. pe mine admira`ma sh linge`te pe bot.

Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat... dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat:X

Daca vrei sa mai spui ceva te rog spune. Si daca vrei sa pleci acum pleaca pe bune! Stiu ca nu te mai am. Si nu imi pare bine. Dar mai bine ma impac cu ideea decat cu tine

Pentru mine sunt niste amintiri. Care vesnic o sa doara. Pentru tine e o simpla poveste de`o seara...

Darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea.

Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt, m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa. iubeste-ma pe mine nu imaginea mea.

Cand soarele va straluci, vom straluci impreuna, ti am zis ca voi fi aici mereu, ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna.

* Iubeste-ma fara nici un regret, PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

Acum razi tu razi, ca o faci bine, intr-o zi o sa ma cauti si n-o sa dai de mine. Eu dupa tine sincer nu mai astept vreodata, m-ai demoralizat pentru ultima data!