| deutza254 a întrebat:

Vreau un id nou si simplu de exemplu: toxic, ilussion, devill. Xd, smileee, tot delul de dinacestea in engleza si scurte, voi cum aveti? funda la cele mai multe idei

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

COLOr.TOwn

Happiness.KiD

Green. Butterflies [sau ce culoare-ti place...].

Chocolate.princess

Creizi.Kid_Yeah

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Niciunul din urm nu este id ul meu
1. picture
2.rainbow
3.blood
4. tear
5. butterfly
6.shadow
atatea stiu alte idei n am

| ēน a răspuns:

Tinka,tinky,kimi,karma,kira,dark happy fundisa?batting eyelashes

| Malinutsa a răspuns:

Iti dau cateva ideibig grinangerous, Still Pinky, Lovely.Smilee.Simple girl,Love youu,Deutza_te_ubee, kid_love, slabiciune ta deutza... sper ca ti-am fost de folos... fundita?love struck