| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau un Metin2 asemanator cu metin2 Dinamik-adica cu jucatori romani si sa cresc repede ca in dinamik' dar sa pot calari...in engleza/romana daca este...

3 răspunsuri:
| KingMetin2 a răspuns:

Dai ctrl+q sa sa-ti dispara misiunele

| mihaired a răspuns:

Cel mai bun la momentu de fata e Guabina... funda?big grinbig grinbig grinbig grin

| Gica9620 a răspuns (pentru mihaired):

Ff fain,dar nu imi place faza cum misiunile,cum nu is scrise cu litere normale, nu inteleg nimic, si nu stiu cetrb sa fac+ca am multe pe ecran si tot trebuie sa se citesc pe toate ca ma deranjeaza pe cran...