| Denisadraguta a întrebat:

Vreau un raspuns cat mai rapid plzz deci va rog...

Aztazi ma gandeam ce par sa-mi fac cand merg la scoala si chiar nu am nici o idee.Parul meu este brunet putin mai jos de umeri si foarte drept. Ceva de genul:

http://agathapurple.files.wordpress.com/2010/04/lilly.jp g
Plzz niste idei dar sa nu fie doua codite in rest...
Dau didamai fundoiu la primul rapsund care are idei faine si nu prea vreau tutoriale dar daca doar dinalea gasiti...

Răspuns Câştigător
| ci0c0lata a răspuns:

Lasa-l pe spate :) desprins daca e drept cum ai zis tu e super bine
daca nu iti palace drept incearca putina spuma sal incretesti sau daca nai spuma ia apa adeca udal putin[mai mult :))] si prindel intr-un coc sus sau stai cu capul in jos si strangeti parul in pumn aducandul la radacini
incearca sal tapezi :) pentru ai da volum
[daca ai breton]intreapta bretonul si tapeazatai restul parului http://www.google.ro/......tp?/imgres
daca nu ai breton alege 2 suvite[primele din fata] si una din mijloc o sa iasa o superba impletitura sau daca nu vrei impletitura...prinde doar cele 2 suvite din fata cu o clamita mica in spate :)
funda? :o3