| CristianCristi00 a întrebat:

Buna vreau un sfat va rog! Sunt intr-o situatie mai proasta deoarece m-am indragostit de o fata cu care vb doar pe mess. Nu ne-am vazut niciodata si suntem la cateva sute de km departare. Pur si simplu m-am indragostit de ea, vb in fiecare zi si uneori chiar si noaptea.As vrea sa am o relatie cu ea, dar e aproape imposibil! Ce pot face, oare e mai bine sa o uit sau?sad

3 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Nu poti fi cu ea.N-ai vazut-o in viata ta si te-ai indragostit? ...Incearca s-o uiti.

| nowar a răspuns:

Nu poti sa te indragostesti in realitate de o persoana asa repede, dar pe mess e altceva pentru ca o vezi asa cum ai vrea tu sa fie, sunt sigura ca daca ai cunoaste-o nu ar fi intocmai cum te-aiasteptat.Macar sti cum arata? ea stie cum arati? pe bune acum, emotiile nu se realizeaza prin tastarea unor butoane, macar de ar fi o scrisoare as mai zice ca vezi cum scrie acea persoana si iti poti da seama de caracterul ei laughing

| alexmico97 a răspuns:

Nu poti sa ai o relatie cu ea chiar daca crezi ca o placi eu zic ca sentimentele se schimba dupa ce o sa o vezi in realitate si distanta ee prea mare... Acuma na u sti