| eDaaaa a întrebat:

Vreau un site de unde pot lua un lantisor. de fapt doua. din acelea de scrie pe o parte "Best" si pe alta "Friends" vreau sa ii dau unul celei mai bune prietene pentru ziua ei de nume. si daca mai aveti niste idei de cadouri puteti sa imi ziceti big grin

1 răspuns:
| GreenLine a răspuns:

Pai lanntisor cu best sau altceva nu o sa gasesti cred parerea mea este sa cumperi un lasntisor si un pandantiv cu best sau alte din alea pe el. funda?