| Shinen a întrebat:

Buna!kissWeei...Sincer...Cine a incercat ritualul ala cu Bloody Mary? Si cine crede in ea? Eu. sincer nu cred in prostiile astea.raised eyebrows Vreau cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Buna!:*Pai sincer nu cred in prosti ca astea este doar o legendabig grin si nu strica nimic daca incerc ca doar nare ce sa imi facalaughing

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum draga sa nu crezi? Dar crede, crede, credeno talking
Eu de exemplu cred in Paianjenul din Zmeura. Apare cand mananci zmeura si nu esti atenta si inghiti ca desert un lil spider.Atunci apare el de nicaieri, te haleste si te duce in Iad. A, si te salveaza Blodi mari si te mai omoara o data. Apoi vine Dracula si iti zambeste seducator.Si...de aici nu mai stiubig grinwhistlingRestul e istorie"

| OanaG a răspuns:

Am spus si eu nu de 3 sau 5 de cate ori trebuia, n`a aparut nimic... aa de fapt dalaughing a venit pisica si mieuna laughing

| Диана a răspuns:

De ce de cateva zile Bloody Mary a devenit asa populara pe TPU?thinking

| aиdяaaa●• a răspuns:

Hiiii!
N-am incercat ritualu' si nici n-am de gandhee heeNu cred in asa cevaoh go on
Nu stiu de unde a aparut chestia asta cu Bloody Mary, de fapt parca am vazut ceva despre asta aici pe TPU, o poveste sau ceva de genu'.
Videoclipurile de pe youtube sunt facute la vrajeala, din lipsa de ocupatie, cica cu scopul de "a speria oamenii"[hai frate cu tamepnii din astea ne sperii?laughing]. Mi se par funny videoclipurile, nu scarry:-sslaughing

| Ana_6509 a răspuns:

Weeeei iar madam Blody asta.Frate cine-i asta si ce-i trebuie? Nici macar nume românesc n-are şi vrea sa mă tem de ea...Prostii!

| ladygaga_9914 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0

Ma sperie videoclipul de mai sus.

Nu stiu ce sa zic despre Bloody Mary.
Nu stiu daca eu cred sau nu
Stiu doar ca mi`e frica, si n`as avea curaj sa incerc ritualul.

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Mie imi e frica sa incerclaughing

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nici eu nu cred in prostiile astea, sunt o nimica toata. Nici nu o sa cred vreodata! happy

Pa, pa.

| andreutza_5786 a răspuns:

Pai nu cred ca se intampla cevalaughing sincer nu am incercat dar cred ca este o prostie...adica sa stai in fata oglinzii si sa ii zicinumele si sa apara... e ca si cum ai astepta sa apara altcinevalaughing

| FreeTime a răspuns:

O da! am vazut si eu la filmul ala care se dadea pe ProTV cum se numea... a da Mesaje de dincolo! am vazut si m-am cam speriat sincer nu am facut chiestia aia cu Bloody Mary! Bine ca nu e reala chiestia cu fantomele dar...cine stie?laughing

| FreeTime a răspuns:

Aaaa si mai era si chiestia cu Candy Man, Candy Man!laughinglaughingera un film! tampenielaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:*Pai sincer nu cred in prosti ca astea este doar o legendabig grin sh nu strica nimic daca incerc ca doar nare ce sa imi facalaughing

| Diana_1869 a răspuns:

Buna. happy
Sincer, am incercat. laughing
Adica am stat in fata oglinzii si am strigat-o si chestii de genul. raised eyebrows
Si la un moment dat m-am plictisit. laughing
Nu se intampla nimica, sunt doar niste prostii. oh go on