| Loveeeeeeeeee a întrebat:

Buna:X Am o intrebare destul de ciudata.Sunt de ceva timp cu fostul prieten al fostei cele mai bune prietene ale mele...Aud adesea vorrbe ca sunt cu el doar ca sa-i fac in ciuda ...Nu este adevarat chiar il iubesc enormmmm. Cum pot sa. i dovedesc fetei[fostei mele prietene] ca nu am facut-o intentionat. P. S. nu vrea sa discute cu mine

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Deci.daca ea nu vrea sa priceapa ca tu langa el esti fericita si el langa tine la fel, nu trebuie sa te simnti vinovata. atata timp cat ea nu mai este cu el nu e vina ta. si in plus. daca intr-adevar vrei sa ii dovedesti acest lucru, este foarte simplu.trebuie sa nu i dai satisfactie sa te desparti de el, adica trebuie sa iti vezi de relatia voastra fara sa te intereseze de rautatile altora. ea face lucrul asta din invidie, si poate ca incearca sa te desparta. nu trebuie sa o iei in seama. bafta! :*