| zozole2xa a întrebat:

Buna!love struck, am si eu o intrebare! Daca am ochi caprui cum pot sa le schimb culoarea in albastru de exemplu, in afara de lentile! Fundita.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai nu ai cum

| DeXxa a răspuns:

Nu poți.

| Jane a răspuns:

Buna! Inafara de lentilele de contact, nu ai nicio alta posibilitate sa iti schimbi culoarea ochilor. Dar gandeste-te bine. Ochii caprui sunt foarte frumosi, nu ai de ce sa te gandesti sa ii schimbi. Lentilele de cotnact pot cauza iritatii, pentru ca zona ochilor este una foarte sensibila. Si, pana la urma, sunt sigura ca ochii caprui se potrivesc cu fizionomia ta mai bine decat oricare altii. Asa eram si eu, ma ofticam ca am ochi caprui, voiam sa ii am albastri (ca sora mea), pana cand mi-am dat seama ca mi-ar sta aiurea rau cu ochi albastri, asa ca am renuntat la ideile prostesti de genul asta. Sper ca te-am ajutat!

| ally_1788 a răspuns:

Nu poti...