| simona_7055 a întrebat:

Buna:X am si eu problema...as vrea sa am si eu unghiile lungi, dar nu pot deoarece atunci cand incep sa-mi creasca ba se exfoliaza ba se rup ba se ciobesc si nu sunt rezistente sub nici o forma [sunt foarte moi]... vreau si eu o solutie! ce sa fac? dar nu cu produse gen lacuri intaritoare sau alte chesti din astea pentru ca le-am folosit pe toate, nu stiu as vrea ceva gen amestecuri cu vit A sau ulei de racin, ce ati mai folosit si voi si stiti ca functioneaza:X:X:X

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Pai poti incerca sa bagi unghiile in zeama de lamaie.Din cate am auzit e un tratament bun.

| vvulp a răspuns:

Eu am luat calciu intr-o vreme si a ajutat si pentru unghii.

| simona_7055 explică:

Inca mai astept raspunsurilaughing?