| col0rs a întrebat:

Buna love struck. Din nou:d
Am si eu o mica problema care suna cam asa: Se organizeaza o drumetie (La tarnita. Undeva la munte) si nu au voie decat a 7a si a 8a iar eu sunt in a 6a. Dar vreau foarte mult sa mergcrying Deoarece merge si baiatu' pe care il iubesc si atunci vreau sa ii marturisesc.Mai vin si cativa profesori printre care si profa de mate(e de treaba da. da e cam tampitalaughing) si nu stiu cum sa o conving sa ma lase sa mergcryingcrying. P. S.:O prietena de-a mea vrea sa ma ia cu ea. e in a 7a si vreau argumente sa o conving pe profa de mate sa ma lase.Please nij sugestiicryingcrying.App...mai vine o fata caruia ii place de acel baiat pe care il iubesc si mi. e teama sa nu. l pierd.Si el ma iubeste da aia are un cur apetisantrolling on the floor. Si gras.+ca are sani si e cam fustangiu de felul lui.please help meepuppy dog eyes

1 răspuns:
| uN23 a răspuns:

Pune-i pe parintii tai sa vorbeasca cu unul din profesorii care organizeaza excursia.Cat despre baiat, nu stiu ce sa spun, eu zic sa va bateti si care castiga sa il obtina drept recompensa. laughing (Just joking)