| madalina_9216 a întrebat:

Bunalove struck, imi puteti spune si mie cum este in clasa a 12a, ca mai am putin si termin a11alaughing. Este o clasa grea? profesorii vor fi mai exigenti decat sunt acum?, toti profesorii vor sta cu gura pe tine sa inveti?, cel mai bun raspuns primeste funditalove struck

Răspuns Câştigător
| karma15 a răspuns:

Eu sunt clasa 13a.Si raspunsul este da mai ales daca nimeresti niste profesori mai exigenti la materiile care dai bacul...o sa-ti spuna ca ei nu te baga in bac daca nu stii si blablabla ca apoi cica ii ia pe ei la intrebari ca de ce te-au bagat(in cazul in care pici bacul) si tot asa dar nu se intampla mereu asa.

2 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Eu sunt in clasa a10 si as vrea sa stiu cum este in a11happy Ce profil ai?

| madalina_9216 explică:

Eu sunt la profil de contabilitate, clasa a 11 a sa stii ca nu este o clasa asa de grea, mi s-a parut mult mai lejera fata de clasele a9a si a10a,si plus ca este ultima clasa unde te mai poti distra ca in a12a este bacustraight face si ai cam mult de invatat, bafta la scoala in continuarekiss