| S0rina a întrebat:

Buna`!:-x. Ma puteti ajuta cu niste status`uri funNy de dragoste. Nu egoiste. Thxshame on you

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Nu o sa gresesc cu nimic daca tin la el. Concurenta e mare. Tarfele roiesc in jurul lui ca fetitsele mici la bomboane!

Se vede in ochii lui, ca doar pe EA o doreste! ♥

♥Sunt eu, tu si restul' lumii. Tine minte nu conteaza ce abereaza unii.

Tu ai cea mai calda privire si cel mai dulce zambet :*

vrei sa-ti spun un secretbatting eyelashes TE IUBESClove strucklove struck

Si ` pun ` pariu devil ca ma`i iubit candvabatting eyelashes credeai ca`s jumatatea ` tha day dreaming! big grin

Si sa spun drept :-s. pe eii nu`i vreau [-x. Eu pe tine te astept!

Nu e pentru toti baietii♥.E doar pentru tinelove struck

O sa transpiri! O sa ma adori.Te credlove struckSi eu te ador

Vrei sa te strang in brate, sa iti soptesc ceea ce de mult stii ca TE IUBESC love struck

Doar una este SEFA TA love struck. Te iubeste love struck Si-o iubesti si tu pe ea love struck

Te voi iubi la nesfarsit! Nu-ti voi jura dar...ITI PROMIt...♥♥.

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

Ramai aici.Nu ma intreba ce simt

Un sarut sa'mi daruiesti sa vad cat de dulce esti!:*

ai tu ceva al tau care`mi place mie muult!:*

Si cand am sa mor, am sa mor de dragul tau puppy dog eyes!

Cu tine nu ma astept la un final; x!

Si Orice`ai face tu, EA te tine in picioare:X.

Cum vrei tu, asa vooor toti :*

Nu`i bine ce facem, dar o facem bine! smug

♥ Imi place cand face el primul pas.Cand ma cauta.cand ma alinta...cand ma pupaaa... ♥

Fundabatting eyelashes?:*:*