| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Buna :x
Puteti da un click?:x
http://online-designs.blogspot.com/
Nu va costa nimic :x
Am uitat sa va spun ceva important. daca aveti o revista sunphoto si aveti nevoie de png-uri puteti lua numai de la noi:x
Sa nu va suparati ca nu sunt multe png-uri pentru ca suntem inca in lucru :x
Daca luati png-urile pentru reviste, nu uitati sa dai credit si sa ne recomandati :x
Multumim pentru intelegere :x

1 răspuns:
| Ellenusha a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php da-mi si mie like la poza aceasta! te rog foarte frumos si ajuta-ma sa strang cat mai multe like-uri. acest animalut are nevoie de interventie. este grav ranit. te rog ajuta-ma. nu vreau sa-l pierd. asa cum am pierdut un alt motan... care era si el tot atat de bolnav.