| AdelinaChp a întrebat:

Buna :X
Sunt o mare fana a emisiunii Next Top Model by Catalin Botezatu drooling kiss
Imi place enorm Otilia Pana, zodia leu si o fata extraordinar de frumoasa :X:X:X
Problema e ca nu prea gasesc multe poze cu ea... daca aveti va rog poze cu Otilia dati-mi si miee va rogg kiss tongue big hug
mersi anticipat, Fundis`aa + vot :X zBye

2 răspunsuri:
| lavi_3444 a răspuns:

Du-te pe google si scrii nex top model by catalin botezatu si gasesti mai multe si scrie poze cu concurentele si gasesti. funda

| denisa320131 a răspuns:

Are 21 de ani zodia leu din timiosoara are 1, 71 are 48 kg funda?