| pa1r0c13 a întrebat:

Buna love struck voi credeti in destin? big grin cel mai frumos rasp primeste FUNDITA!:d

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sincer in adancul inimii cred in destin dar incerc sa ma pacalesc singura si sa zic ca imi pot construi singura destinul...

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Da, cred in destin. Ce ti-e scris de la nastere se va intampla pe parcursul vietii, indiferent de modificarile pe care incerci sa le aduci.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu cred. Mi se pare urât să cred că mă duc pe o cale ca şi tramvaiul...

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cred in destin, dar in unele situati ne putem modela singuri destinul happy

| catthshshshs a răspuns:

Da, cred!

| Linda a răspuns:

Martin Buber spune că a exista înseamnă a fi chemat. Adică a avea un destin. Eu cred că românii pun prea mult pe noroc, destin, și nu depun eforul necesar pentru a face lucruri de execepție. Părerea mea personală că fiind excelenți în ceea ce facem, ne vom intersecta cu siguranță cu destinul.