| pa1r0c13 a întrebat:

Buna love struck... vreau sa stiu daca un baita ma place :d cand ma uit la el toto timpul imi zambeste, imi face cu ochiulwinking ieri cand un baiat a dat cu un corn in mine el m-a aparat dar noi doi suntem foate buni prieteni si nu vreau sa stric prietenia noastra ...help

Răspuns Câştigător
| Aicilef a răspuns:

Baietzii sunt dificili.asa ii vad eu.sh asteapta (unii)ca fata sa faca primul pas.incearca sa nu strici prietenia dintre voi.asteapta sa vezi ce se mai intampla.nu face greseala sa ii spui ce sipti pentru el sh dupa.se uita la tine... mi s-a intamplat ceva foarte asemanator si nu vreau sa regretzii unele lucrurii...

6 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Mi se intampla acelasi lucru de exemplu ieri s-a uitat fix in ochii mei si atat de frumos nu suntem prieteni dar daca il injuri sa-u il fac prost etc nu imi face nimic toata scoala se teme de el (este bataus)nici chiar asa de rau dar daca yte ei de el te bate si eu cred ca ma uibeste in legatura cu raspunsdul tau da este probabil sa te placa

| 알리나 a răspuns:

S-ar putea sa te placa dar poate te-a aparat doar ca sa fi ini siguranta.

| Razvan a răspuns:

Cine nu risca nu castigahee hee
Dar asigura-te ca intelegi clar mesajele transmise de el si nu te lasa dusa de presupuneri.Intr-adevar e pacat sa strici o prietenie, dar in cazul de fata trebuie sa evaluezi corect situatia:chiar iti place de el? esti constienta ca la o eventuala despartire nu ai pierde nu numai un iubit ci si un bun prieten? Gandeste-te bine.Pana la urma de tine depinde totulhappy

| mimi_1975 a răspuns:

Intrebarea este daca tu il placi-daca da-atunci ft bine, daca nu asa si spune-i ca nu vrei sa strici asa o prietenie.

| misty a răspuns:

Pai... e greu sa-ti dai seama daca un baiat te place cu adevarat :X sau doar sunteti prieteni buniwinking. Incearca sa mai vb cu el si iti vei da seama cat de curand. Sau a putea sa-ti dai seama cu ajutorul unui joc ca: Adevar sau provocare.

| adelaroman79 a răspuns:

Pff.incearca sa bati apropourismug
Vezi cum raspunde la ele, si poate ai o sansa.
Daca spui ca sunteti prieteni buni se poate sa te fi aparat din,, prietenie'' si nimic altceva.
Dar totul depinde de cum actionezi tu, si de instinctul tau.
Adica, sa fim seriosi, cand o sa te placa o sa o simti, in felul lui de a se purta cu tine, de a vorbi cu tine, poate chiar o sa te alinte ca sa-ti dea e inteles chestia asta.
Oricum, baftaa!love struck.