| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Buna:X
vreau su eu un sfat:X
Mie imi place de un baiat din liceul meu de ceva timpstraight face. de cate ori il vedeam ii zambeam, ma uitam la el si aveam impresia ca si el se uita la mine dar acum nu stiu ce sa mai credthinking
astazi o prietena a bagat id-ul lui in lista si i-a spus ca mie imi place de el si ca imi era rusine sa ii spun...straight face
si surprizaa nu ii plac rusinoaselee.sad
apoi am bagat eu id-ul lui in listaa si am incercat sa ii demonstrez ca nu sunt chiar asa de rusinoasaasadsi ca doar imi era rusine ca fata sa ii spun unui tip ca il placstraight face
nu am reusit sa vorbesc prea mult cu el.si in plus nu stiu ce sa vorbesc, ce sa ii spunstraight facecum sa ma apropii de el, poatee isi va schimba parerea despre minestraight face
va rog frumoss sa imi dati si mie sfaturi:X:*
>multumesccbig grin

1 răspuns:
| Maya_2318 a răspuns:

Pai aia nu e prietena. Poti sa-i spui tipului ca iti place de el.Si daca nu poti sa-i spui tu nu poate sa-i spuna nimeni. Degeaba vorbesti cu el pe mess el crede ca nu esti rusinoasa si cand te vezi cu el nu mai sti ce sa faci.Asa ca ia-ti inima-n dinti si du-te la el si spune-i ce simti o sa inteleaga si daca el nu simte nimic pentru tine nu-i nimic mai sunt baietii si macar isi da seama ca nu esti rusinoasa.