| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Buna:X

vreau su eu un sfat:X

Mie imi place de un baiat din liceul meu de ceva >timp:". de cate ori il vedeam ii zambeam, ma uitam la el si aveam impresia ca si el se uita la mine dar acum nu stiu ce sa mai credthinking

astazi o prietena a bagat id-ul lui in lista si i-a spus ca mie imi place de el si ca imi era rusine sa ii spun...straight face

si surprizaa nu ii plac rusinoaselee.sad

apoi am bagat eu id-ul lui in listaa si am incercat sa ii demonstrez ca nu sunt chiar asa de rusinoasa si ca doar imi era rusine ca fata sa ii spun unui tip ca il placstraight face

nu am reusit sa vorbesc prea mult cu el.si in plus nu stiu ce sa vorbesc, ce sa ii spun, cum sa ma apropii de el, poatee isi va schimba parerea despre mine.

va rog frumoss sa imi dati si mie sfaturi:X:*

multumescclove struck

1 răspuns:
| perfusion a răspuns:

Pai mai intai, vezi daca iti place de el ca om, vezi ce aveti in comun. Pentru ca oricum daca o sa reusesti sa te bagi cu el, nu o sa aveti ce sa faceti decat sa va sarutati si in maxim o saptamana o sa va despartiti.Incearca sa il intrebi ce ii place cel mai mult sa faca, mancarea preferata, hobby'urile etc. Sper ca ti'am fost de folos.