| justme97 a întrebat:

Buna:Xam vazut un film mai demult si nu stiu cum se numeste.in film era vorba de 3 prieteni care pleca sa caute ceva nu mai stiu sigur ce.pleca cu barca si gresesc ruta.si sunt vanti la un momendat de niste oameni care cultivau droguri si campia cu plantele lua foc.se intalnesc cu niste fete care locuiau intr un copac si aveau par pe picioarelaughing. trec prin mai multe peripetii. ei erau total diferiti; unul era foarte atent la curatenie si era foarte sensibil, unul obisnuit parca si ultimul un tip dur si "irezistibil".
sper sa stiti despre ce film e vorba:X
funda:X

1 răspuns:
| Biskuit3 a răspuns:

Masacaru vibratorului din texaslaughing nu stiu daca afli zi-mi si miehee hee