| jessyka_9063 a întrebat:

Buna!, ziceti-mi si mie nume de fete cu si inafarra de jessyka si jasmine va rog! multumesc anticipat, cele mai multe vor primi funda

7 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Mia,Melinda,Bella,Tania,Maia,Gabriela,Erika,Rose,Isabela.sper ca te-am putut ajuta. Fundita?puppy dog eyes :**

| Adorable a răspuns:

Beathrice, Sara, Sadhna, Rossalinda, Jeny, Sonia, Marry, Marta, Naomi, Nini, Luminita.

| MeLLa_2137 a răspuns:

Buna!
Andreea
Alexandra
Alexa
Aurora
Alice
Andra
Andrada
Adnana
Bianca
Bella
Flavia
Ioanna
Diana
Delia
Cosmina
Cristina
Cristiana
Sandra
Sanda
Andra
Melinda
Melania
Melisa
Ela
Elena
Eugenia
Esmeralda
Elisabetha
Tania
Teodora
Lucia
Lucica
Lili
Florentina
Flory

.nu mai stiulaughing.

| kiddu_1282 a răspuns:

Antida, Gratiela, Timeea, Iustina, Iasmina, Iasmine, Julia, Iulia, Diana, Larisa, Beatrice, Iuliana, Dayana, Silvia, Aime, Iness, Aida etc.
sper ca iti plac love struck
fundita? puppy dog eyes:*

| jessyka_9063 explică:

Scuze scuze ...am uitat sa precizez ca vreau cu''j''

| lorette93 a răspuns:

Jeni,Julia,Jacqueline,Jana,Joana,Julieta,Justina,Jojo,Jurtensia,nu mai stywlaughing

| lorette93 a răspuns:

Mai e si jenifer, jejunita,