| Maria46854213 a întrebat:

Zilele trecute eram in timpul menstruatiei si de ieri de pe la 10 nu am mai curs nimic, si cum eu am piscina acasa...am intrat putin.Cand am iesit au inceput sa curga cativa stropi, nu foarte multi...Intrebarea mea este daca mai pot intra si maine pentru ca dupa aceea voi pleca la munte si nu mai am timp.Multumesc.

2 răspunsuri:
| bd0893 a răspuns:

Poti linistitatongue pentru orice eventualitate foloseste un ob.sa nu te patezi tongue

| Finetty a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as mai intra big grin deoarece in apa se opreste