| DariaDrg a întrebat:

Bună ziua.
Am cautat o persoană pe Facebook câteva zile continuu, adică am întrat pe Facebook / instagramul ei, pe pagina, fără sa îl am la prieteni. Am spionat persoana respectiva. Ceva de genul.
Acum, când întru pe Facebook/ insta și scriu prima litera, în bara de căutări, îmi apare din prima. Cum aș putea sa fac sa nu mai îmi apară când scriu o litera din numele persoanei respective.

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Setări istoric căutări o să-ți apară ștergeți. Vrei să-ți dau screenshot? Boss

| DariaDrg explică (pentru 1onur):

Am găsit, dar nu îmi apare acolo ca as fi întrat.

| 1onur a răspuns (pentru DariaDrg):

Intră de pe Google și apăsă pe funcția Desktop și îți apare 3 puncte mici la numele căruia ai căutat pe pagina de Facebook și alegi să ștergi numele ăla. Atâta tehnologie nu știțilaughing

| 1onur a răspuns (pentru DariaDrg):

Mă dau și eu jmecher acum na știu și eu mare scofalălaughing