| eliza2521235 a întrebat:

Buna ziua, am dus geaca nike de fâș la spalat si cand am adus o semnul nike de pe ea era dezlipit din colturi. ce as putea face pentru a-l lipi la loc? nu este fake. dau funda.

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu mai ai ce sa ii faci, s-a intamplat asta datorita spalarii la temperatura mare, sau clatirii la 1000 de rotatii care distrug materialele moi, mai bine speli acasa incepand de acum la 30 de grade.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, arunci emblema cu nike daca s-a dezlipit si porti geaca asa cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e să mergi la spălătoria unde ai dus-o.
De obicei acolo fac și reparații.

| User123666 a răspuns:

Ai pus de 3 ori aceeasi intrebare wtf