| calinsimo a întrebat:

Bună ziua, am fost la interviu pentru student helper. (Am dat și un test in scris)
Am primit un răspuns pe e-mail ca am fost acceptată. Problema este că nu am reușit să menționez la primul interviu de faptul că port aparate auditive. Mâine ma duc la ei sa semnez contractul și mă gândeam să le spun. Credeți că este un impediment?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie nici un impediment problema ta auditiva, dar este foarte bine sa mentionezi acest lucru, tocmai pentru ai face atenti pe toti ca ai urechile mai "delicate".