| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Am o nelamurire in ceea ce priveste transferul scolar.
Anumite persoane mi-au spus ca daca vrei sa te transferi de la un profil la altul (in aceeasi scoala) si ai media mai mare ca a ultimului din clasa in care vrei sa te muti, ii poti lua locul avand in vedere ca persoana cu media mica din clasa solicitata este de asemenea transferata si invata foarte prost.
Deci, ii pot lua locul avand in vedere ca este transferata si am media mult mai mare?
Va multumesc!

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

De la un profil la altul se dau examene numite Diferente. Pentru mai multe informati du-te la secretariat.