| armandarmand12 a întrebat:

as vrea sa imi fac un piercing in barbie si vreau sa stiu daca doare foarte tare sau daca se poate infecta. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Normal ca este dureros si normal ca se poate infecta, trebuie sa mergi la un salon cat mai bun, iar acolo trebuie sa ti se faca piercingul in conditii de igiena maxima.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Va fi dureros, de infectat nu ar trebui sa fie vorba de asta daca ti-l faci intr-un salon care respecta normele de igiena.