| Anda12345678910 a întrebat:

as vrea sa ma lămuriri cu o chestie.
Un băiat defapt coleg mi a spus daca vreau sa ma combin cu altul dar problema mea este ca mie imi place de el (de colegul care m-a întrebat) si nu stiu ce sa fac.
Nu stiu daca si el ma place. El nu prea vb cu mine si cand vb eu nu pot sa ma uit in ochii lui nu stiu de ce, nu mi dau seama. Cand eram colegi de banca ( băiatul care m a întrebat ) el începuse sa ma ia de mana, sa-si pună capul pe umărul meu (asta mai face si acuma câteodată foarte foarte rar, de obicei cand rade)
Va rog sa ma ajutați dau funda! ❤️❤️

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Ce fel de ajutor cauti? Sa`l facem noi sa te iubeasca? Nu se poate asta. Daca te-a rugat sa te combini cu altul, clar nu are nici un interes fata de tine.Treci peste si gaseste`ti altul daca nu vrei sa suferi.