| Gan3ji a întrebat:

as vrea sa stiu cum iti dai seama daca te place o fata.Ea mea trimis prima mesaje dar a mai trimis si la alti baieti dar eu vorbesc cu ea cel mai mult si chiar o ascult.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai daca ea se baga in seama cu tine din orice motiv inseamna ca te place.

| 3amthinking a răspuns:

Chestia este ca nu poti afla prin semne, iar eu fiind fata stiu bine ca fetele dau 'semne' fara sa vrea, asa ca nu lasa asta sa te incurce. Eu spun sa introduci subtil subiectul asta intr-o conversatie c sa-i vezi reactia. Nu stiu, spune-i ca iti place de o fata si ca nu stii daca ea te place pentru ca tu nu ai incredere ca te-ar placea pentru ca nu ai o parere buna despre tine etc ca sa vezi ce va spune. Sau spune-i ca iti place de o fata si nu stii care sunt semnele ca ea te-ar place inapoi, fata iti va spune care sunt semnele si iti vei da seama daca le-a facut si ea in privinta ta.

| Brieezer a răspuns:

Daca ii place de tine, o sa incerce sa-ti capteze atentia, sa-ti faca pe plac. O sa-ti dai seama dupa modul in care te priveste.

| Edy1010 a răspuns:

Daca nu se uita la tine cand vb cu ea... daca are palmele transpirate in prezenta ta... daca evita cateodata sa mai vb cu tine... daca se dilata pupilele de la ochi