| BIBINHO a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce inseamna TEHNICIAN PROGRAMATOR CAD!
Am intrat la liceul anul acesta si am ales ca profil : TEHNICIAN PROGRAMATOR CAD! Dar nu stiu ce inseamna si ce in ce materii consta acest profil! Nu mi - sa explicat ce inseamna acest profil si nici in ce materii consta! Am apelat la Specialisti big grin

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

Tehnicianul programator CAD este acela care te invata cum sa folosesti calculatorul în mod corespunzător pentru desen tehnic, pentru proiectarea în arhitectură sau construcţii şi pentru producerea prototipurilor digitale.

Sper ca te-am ajutat!
FUNDA!