| BIBINHO a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce inseamna TEHNICIAN PROGRAMATOR CAD!

Am intrat la liceul anul acesta si am ales ca profil : TEHNICIAN PROGRAMATOR CAD! Dar nu stiu ce inseamna si ce in ce materii consta acest profil! Nu mi - sa explicat ce inseamna acest profil si nici in ce materii consta! Am apelat la Specialisti

Răspuns Câştigător
| Andradutsa a răspuns:

Asta este un profil Tehnic. la sfarsitUL clasei a 12 o sa ai diploma de expert in proiectele cad... adica la sfarsit o sa stii sa faci proiecte de case gen 3d, pe calculator. succes in continuare!

| BIBINHO explică (pentru Andradutsa):

Aha si am inteles ca fac multa matematica? sad

4 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Pai de ce ai intrat la sta daca nu stii ce inseamnalaughing

| BIBINHO explică:

Pai si am inteles ca fac matematica mult? asa este?

| Andradutsa a răspuns (pentru BIBINHO):

Mai, eu am fost profil tehnic in liceu. l-am terminat acum un an. am fost la profil tehnic. si am diploma de DESENATOR TEHNICIAN DE CONSTRUCTII SI INSTALATII. ceva gen cum esti si tu, numai ca tu lucrezi la pc. si eu mate am facut 2 ore pe saptamana. problema e alta. bacul care il dai la mate. eu asa am dat. dar acum ca urmeaza bacul diferentiat tu vei da in loc de mate, proba de profil tehnic. eu una regret ca am fost la tehnic. poate tie iti va placea. in locul tau, m-as muta daca as putea la alt profil. succes in continuare :*