| Sergyku1 a întrebat:

Buna Ziua...Asta am luat cardul Visa Electron De la Banca Transilvania, am depus 15 pe card la ora 09:32:13,banii au fost pusi.Acum 10 min am incercat sa fac cont pe PayPal iar la faza cu card number/CSC/Expiration date am pus cei pe card si imi spune ca, banca nu stiu cum ceva denied the card si alte prostii.Mentionez ca am 14 ani iar Cardul este VISA ELECTRON. Oare nu sa activat inca cardul, aaaa da inainte de a activa contul am pus banii cei 15 lei si dupa am mers la bancomat si am dat activare la cont? Care o fi problema Oare?

3 răspunsuri:
| Aimy a răspuns:

Heyy,asa se traduce:Acest card de credit a fost refuzat de către banca care a emis cardul dvs. de credit. Pentru detalii cu privire la motivul de ce cardul dumneavoastra a fost refuzat, va rugam sa contactati departamentul dvs. de emitentul cardului de credit de servicii pentru clienți. Sau, poate doriți să încercați să adăugați un card de credit diferit...Acum cred ca stii care este problema.acum vreau eu sa te intreb ceva:ce avantaje are cardul?

| Sergyku1 explică:

Da deci uite asa scrie pe PAYLPAL la card dupa ce bag datele alea deci:This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

| Sergyku1 explică:

Nimic... nici o idee?