| DeeA_6936 a întrebat:

Ce caracer sa ma fac pe 4story in afara de razboinic si somnambul?

5 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Te poti face caracer?

| DeeA_6936 explică:

Caracter*...dmne nu sti sa citesti daca nu scriu corect?

| Thrimbor a răspuns:

Buna DeeA, poti sa-ti faci un arcas are destule AoE-uri (Area of Effect)si este bun in PvP, sau mie imi place magicianul are 2 AoE aproape perfecte + inca unul si este perfect in PvP daca il sti folosi.
Toate cele bune!

| Thrimbor a răspuns:

Buna DeeA, poti sa-ti faci un arcas are destule AoE-uri (Area of Effect)si este bun in pvp, sau mie imi place magicianul are 2 AoE aproape perfecte + inca unul si este perfect in pvp daca il sti folosi.
Toate cele bune!

| alpsHo a răspuns:

Buna DeeA eu zic sa te faci arcas pentru ca : la level 8 ai o magie care il orbeste pe adversar si daca ai oarbaleta destul de buna o sa faci ravagi si la 22 ai plaie de sageti si e foarte buna