| Cristiano1000 a întrebat:

Buna ziua cum sa nu vada nimeni ce scriu eu pe facebook wallu cum se zice mai new big grin ...nici prietenii, nimeni big grin?

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Chiar daca nu vede nimeni, tot ce scrii tu, ramane in arhiva Facebook. Ai stiut acest lucru? De ce oare? Ghici ciuperca ce-i! Si daca nu ai ghicit, Facebook este o mare comunitate cu o mica... securitate, la care se va apela ori de cate ori va fi nevoie. O fi si TPU tot asa?