| Cristi_3033 a întrebat:

dupa cum stiti cu toti se apropie examenele de admitere la liceu... Vreau sa va rog din suflet sa ma ajutati cu ceva, daca imi puteti da si mie teste, variante, detalii, ce si cum sa invat la ROMANA in special, dar si la mate! VA MULTUMESC MULT! DAU FUNDA celui care ma ajutat cel mai mult!+ respect tuturor!

1 răspuns:
| lylo a răspuns:

Http://subiecte2011.edu.ro/Evaluare_Nationala/Modele_de_subiecte/ uite aici sunt modele de examene facute de cei de la minister funda?