| LucccyTheGreenMonster a întrebat:

Ziua fratelui meu e pe 4 septembrie si nu stiu ce sa ii iau. crying( Mentionez ca implineste 15. Dati-mi niste idei! happy Funda love struck

2 răspunsuri:
| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tricou sau un ceas, crede-ma astea sunt excelente pentru tipi de varsta lor, sau ai putea sa il scoti in oras la o pizza mai ales daca este un gourmand.

| LucccyTheGreenMonster explică (pentru Ramona_Andreea_1997):

Poate un tricou. Ceas in niciun caz nu poarta el asa ceva. Ziua lui si-o petrece cu baietii n-am cum sa-l scot, ne vedem doar dimineata