| Nedelcu_Geanina_ a întrebat:

Bună ziua, la ce ora este deschidera liceului. Mulțumesc

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 8 dimineata majoritatea liceelor.

Nu te duce tarziu in prima zi de scoala, ca te faci de ras la toti profesorii si colegii.
Mergi si te uita la avizierul liceului, sa vezi cand se deschide liceul.

| dullcat a răspuns:

Buna.Verifica pe site sau chiar pagina de Facebook in urmatoarea perioada.De obicei se pune anunt si la afisier in curtea liceului.

Succes in noul an.

| Sistemulxxl a răspuns:

7.30

| FindMyName a răspuns:

Fiecare are un program anume a deschiderii. Ai putea sa îi contactezi pe cei de la liceul tău și sigur iti va spune.

| noname666662 a răspuns:

Buna! Cred că depinde de liceul la care mergi, dar deschiderea la al meu este la ora 10:00. Ar trebui să afișeze ora la intrare până vineri, totuși(sau pe site-ul liceului). Dacă nu se afiseaza nimic până vineri poti găsi nr de tel al secretariatului și să îi întrebi direct.