| Bebepaty47 a întrebat:

ma puteti ajuta spunand ce profile sunt la liceul Octavian Goga?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Daca e "liceul teoretic X" sau "colegiul national X" are: mate-info, stiinte ale naturii, filologie si stiinte sociale. E valabila cam peste tot treaba asta. Poti intra pe admitere.edu.ro, selectezi judetul si in lista aia cauti liceul. Dai click pe el si o sa iti apara automat profilele alaturi de numarul de elevi de la fiecare profil si ultima medie cu care s-a intrat