| Daysee a întrebat:

:) Poate nu este cateogria buna dar va rog ajutati-ma.As vrea sa scap de kilogramele in plus.As vrea sa imi cumpar aparatul relax & tone. Dar nu de la tele-shop pentru ca e prea scump uitati de unde as vrea eu sa imi achizitionez relax & tone: http://www.cudetoate.ro/......relax-tone
Eu nu as vrea sa imi iau teapa asa ca va rog spuneti'mi daca e bun site'ul si daca merita sa mi'l cumpar de acolo iar daca nu e bun acest site v'as ruga daca se poate sa imi dati un site de unde pot sa mi'l cumpar :). Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Kidda eu ma pricep al nutritie si alte chestii pe scara la mine toti imi cer ajutorul... in fine iti las id. Tias spune de pe acum tot dar am nevoie de cateva informatii:cati ani ai? cate kg ai? in ce zona ai grasime depusa? ce alimentatie ai? mai multe dar in principal sportul si regimul dar trebuie sa fie facute cu cap ca un fel de program... in maxim 2 saptamani daca ai vointa dai jos kghappyimi dai un buzz si imi spui cine esti.ca sa stiu
happy funda?
id meu e : rcnikeall

| steve76 a răspuns:

Cel mai bine slabesti printr-o alimentatie echilibrata + sport zilnic.