| catalinbbb a întrebat:

Buna ziua
sunt ffff inaltsad
fetelor le plac baietii asa? eu nu ma simt prea bine cand imi zice cineva chiar si in caterink guliver sau urias paluga si etc
am 1, 92 crying cine mai e ca mine asa? si e complexat

6 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai eu am un baiat in clasa ca are 1. 20 m si cu toate ca e foarte mis de inaltime fata de noi ceilalti (care avem in jur de 1. 70-1. 80) nu se simte complexat deloc. ba chiar faca haz de inaltimea lui si fiind nou si-a facut repede prieteni. la inceput toti ii spuneam piticu' sau ala micu' dar acum nimeni nu ii mai spune asa pentru simplul fapt ca nu il deranjeaza. De obicei fetelor le plac baietii mai inalte decat ele asa ca tu ai un atuu. Nu trebuie sa te simti complexat. Am vazut in liceu o gramada de baieti cam la fel ca tine de inalti. totul depinde de personalitatea ta dar si de cum te imbraci (in sensul ca trebuie sa fi intotdeauna curat si sa nu porti pantaloni de trening in timpul orelor- pentru ce s-au inventat blugii?). bafta! happy

| Brunetica a răspuns:

Buna, pentru unele fete nu conteaza inalmiea unui baiat ci gandirea lui, asta in cazul meu nu stiu alte fete.

| 4b a răspuns:

Da nu-i nimic pustiu daca ai aceasta inaltime; lasa-i naibii pe cei care te iau la misto, sau ma rog, ce-ti spun, si priveste cu alti ochii viata; esth tanar, frumos, inalt, ce-ti mai trebuie?winking

| PinkTerror a răspuns:

Nu iti face griji... si nu trebuie sa te simti complexat.

inaltimea ta este chiar un mare avantaj de fapt sunt un pic gelos pe tine eu am 1. 73 si uneori cand vad persoane asa mai inalte imi vine sa imi bag unghia in gat...

| Denisa97_9434 a răspuns:

Pai iti pot spune ca si varul meu are 2. 11 si nu are nimic impotriva...depinde si de cate kg ai nu trebuie sa te simti rau adica asa esti tu si daca cineva te place o face pentru alte motive...nu conteaza doar felul cum arati happy funda?:*

| Diana_9603 a răspuns:

Mie una imi plac baietii mai inalti fiindca sie u sunt la randul meu inalta. Sfatul meu e sa le zici alora care te fac paluga "ba cocalar mic si gras da-te din juru' meu ca iti scuip cojile de seminte in cap"