| Idfk a întrebat:

Sunt in relatie cu o persoana de cateva luni.Totul bine si frumos pana a inceput sa-mi ceara poze nude.Eu nu i-am dat si a fost totul ok pana azi.Trebuie sa ii trimit 10 poze nude cu mine si ma streseaza si face in toate felurile, mai ales curva.Nu stiu ce sa fac si imi este frica...Va rog mult, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Chiar esti sigura ca il iubesti? Nu stiu de ce dar multe fete gandesc la fel de gresit ca tine din ce vad ca posteaza pe acest site. Cum va sucesc unii mintile nu pot intelege. Scapa de el cat mai repede. Acum poate te-ai convins ca el nu tine deloc la tine.

18 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai face cea mai mare prostie sa-i trimiti asemenea poze. Si cum mai vorbesti cu el, daca insista si te mai face si curva? Esti chiar atat de naiba?

| Idfk explică (pentru Ioandelasal):

Azi a inceput sa ma faca in toate felurile.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Idfk):

Lasa-l in plata Domnului, nu-l mai baga in seama si nu mai vorbi cu el.

| darrio2007 a răspuns:

Asta nu e relatie. De ce mai vorbesti cu el? Sa nu te impinga drk sa trimiti poze. Dar cred ca iti cam si place.Altfel nu ai vorbi cu el.

| Idfk explică (pentru darrio2007):

Il iubesc si de aia am mai stat cu el. Oricum cred ca mai bine ii dau papucii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Parca tu esti psiholog sau confund userul?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa fii psiholog ca sa iti dai seama ce vrea cel despre care scrie ea in intrebare. Poate doar experienta de viata si nu in ultimul rand, vechimea pe acest site. Am intalnit aici zeci de intrebari de acest gen. In care ea este innebunita (indragostita) dupa el iar el nu o vrea decat la asternut. Fara un gram de sentimente din partea lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu pusesem o simpla intrebare, nu era cu 6 intelesuri.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt psiholog. Mai simplu. Ca vad ca te-ai descurcat greu cu celalalt raspuns.

| darrio2007 a răspuns (pentru Idfk):

Chiar esti sigura ca il iubesti? Nu stiu de ce dar multe fete gandesc la fel de gresit ca tine din ce vad ca posteaza pe acest site. Cum va sucesc unii mintile nu pot intelege. Scapa de el cat mai repede. Acum poate te-ai convins ca el nu tine deloc la tine.

| OldSoul a răspuns:

Pai daca te face in toate felurile tu de ce mai stai cu el?

| Creierash a răspuns:

Omul nu a gresit cu nimic daca te-a numit asa. TU ai dat poze cu tine dezbracata unuia pe internet. Daca tie iti suna OK, e treaba ta.
Acum tot ce mai poti sa faci este sa il anunti ca daca va publica pozele, vei sesiza politia. Asta va avea efect doar in cazul in care esti minora. In cazul in care esti majora, posibil sa mearga tot cu politia, desi sansele sunt mai mici.
In orice caz, doar atat poti sa faci. Renunti in a mai trimite poze nud, si il anunti ca daca le distribuie, vei anunta politia. In cazul in care chiar le distribuie, asta e. Inghiti rusinea si il dai in judecata.
Cat despre relatia voastra, nu cred ca se mi pune problema continuarii ei.

| Clockwork a răspuns (pentru Creierash):

Faza e ca ea nu i-a trimis poze nud. reciteste intrebarea.

| Creierash a răspuns (pentru Clockwork):

Acum am vazut acel "nu". Mersi pentru atentionare.
@idfk Omul e dirijat de instincte sexuale. Iti recomand sa inchei cu el. Respecta-te pe tine in primul rand.

| Stefanismyname a răspuns:

Incheie relatia cu el sau spune-i ca nu ii trimiti nicio poza, ii spui ca tu nu esti ca toate fetele care trimit pozele in toate pozitiile!

| Zorok a răspuns:

Teoretic este vina ta! De ce i-ai trimis pozele? Esti curva
sau ce? Nu e ok ceea ce faci tu, nu-i trimite pozele. Spune-i ca exista site-uri de filme pentru adulti atat pe internetul accesibil, cat si pe DeepWeeb daca vrea sa riste pentru o ****, CAT VEZI CU OCHII!

| Idfk explică (pentru Zorok):

Nu i-am trimis! El ma obliga!

| PANZER42 a răspuns:

laughing) curentul "Send Nudes" e tot mai popular si mi se pare ca e luat prea in serioshee hee

| Idfk explică:

Va multumesc mult pentru toate raspunsurile, am tinut cont de ele.