| anonimuldepetpu a întrebat:

Bună ziua! Știți cumva de unde se pot cumpăra pui de pisici din rasa abisiniană sau burmeză (nu birmaneză, ca e complet alta rasa)? (abyssinian cat/burmese cat) Doresc un preț mai ieftin de 2000 de lei...

De asemenea, îmi puteți recomanda alte rase de pisici care se comportă precum câinii? (sunt afectuoase, nu se supără ușor, doresc atenție necondiționată, jucăușe, le plac plimbările cu lesa, loiale și păr scurt)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pisicile de rasa abisiniana si burmeza se vand cu peste 2000 euro bucata.
Ce vrei tu la 2000 lei este o birmaneza sau o corcitura de maidaneza cu altceva.

| carevaescu a răspuns:

Vezi pe olx, dar acolo iti poti lua teapa