| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am si eu o intrebare :d eu ma vad cu prietena mea odata pe saptamana, deoarece in rest avem scoala, iar ea nu sta in acelasi oras cu mine, sta la 20 si ceva de km distanta. Si vroiam sa va intreb, exista vreo rugaciune sau ceva ce ar putea ajuta in situatia asta? Daca exista, va rog frumos sa-mi spuneti.

4 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Da, roaga-te la Dumnezeu sa-ti dea minte sa nu mai pui astfel de intrebari pe TPU. [ fara suparare ]
Daca chiar e vorba sa te rogi, roaga-te si tu sa fiti sanatosi, si va intelegeti cat mai bine.

| catthshshshs a răspuns:

Si rugaciunea asta ce vrei sa iti aduca? Sa va vedeti mai des?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce crezi ca rugaciunea o sa schimbe sistemul metric?

| Cosmin1I a răspuns:

Nu exist ma nici o rugaciune care dintr-o data o sa faca ca prietena ta sa stea la 10m distanta de tinestraight face.